Blog

aktuality

KOLO pro ADAMA 2021

Seznamte se s výzvou, která opět změní svět dětem s handicapem.

Kolo pro Adama
Přidejte se k nám

HUDEBNÍ FESTIVAL ZNOJMO 2021

„Již poněkolikáté jsme hrdým sponzorem Hudebního festivalu Znojmo, který nabízí velmi pestrý program.“

Plakát ke stažení
Videopozvánka
Program festivalu
Facebookový profil

KAŽDÝ DEN HRAJEME
O BOTY GEOX

V období od 1.6.2021 do 31.7.2021 se můžete každý den zapojit do soutěže o boty GEOX. Do soutěže se lze zapojit nákupem na prodejně Geox ve Freeport Fashion Outlet v minimální hodnotě 500,- Kč. Po uskutečnění nákupu zákazník vyplní na prodejně herní tiskopis a vhodí spolu s kopií účtenky do sběrného boxu. Losování dvou párů bot probíhá vždy následující pondělí a zákazník bude o své výhře informován telefonicky a domluví se na termínu převzetí. K vyzvednutí výhry je potřeba se prokázat originálem výherní účtenky.

JSME NOVĚ NA INSTAGRAMU!

Sledujte novinky, inspirace a aktuální informace na našem novém účtu instagramu JP82 service. Neváhejte a sledujte nás, ať Vám už nic neuteče ze světa Geox.

  jp82service

MARIO A ENRICO MORETTI POLAGATO DARUJÍ OBLASTI VENETO 1 MILION EUR

Prezidenti firem Geox a Diadora uvolnili z vlastních finančních zdrojů příspěvek ve prospěch regionu Veneto na pomoc při řešení současného stavu nouze ve zdravotnictví v důsledku šíření koronaviru. Mario a Enrico Moretti Polegato, kterí jsou prezidenty firem Geox a Diadora, darovali milion eur ve sprospěch regionu Veneto, aby tak přispěli na řešení nouzové situace ve zdravotnictví, která je spojena se šířením koronaviru.

"V tomto historickém okamžiku mimořádné nouze, který prožívá Itálie a region Veneto, je to morální povinnost," zdůraznil Mario Moretti Polegato. "Chceme podpořit naše lékaře a zdravotníky, kteří jsou každý den v první linii v boji proti neviditelnému, ale zato děsivému nepříteli, před kterým jsme si všichni rovni, zranitelní a bezbranní," doplnil. Tímto gestem chce rodina Moretti Polegato mimo jiné vyjádřit svoji blízkost a zároveň podporu všem trpícím lidem a rodinám, které bojují proti viru.

Kolekce PANDA

NOVINKA

Nová spolupráce značky GEOX a Světového fondu na ochranu přírody (WWF) – více se dozvíte v sekci PRO KLIENTY. Cílem je přispět k projektům ochrany přírody a zejména podpořit ochranu ohrožených živočišných druhů.

Záměrem Geox je přiblížit děti a mládež blíže k přírodě a ukázat jim nový způsob, jak nahlížet a zkoumat planetu.


Recyklovatelné materiály

Zakoupením WWF produktů GEOX věnuje nadaci 2€ za pár.

Příběh GEOX

Prodyšná bota Geox je výsledkem šťastného nápadu, který Mario Moretti Polegato dostal při své návštěvě města Reno v Nevadě, kde propagoval svoji vinařskou společnost na obchodní konferenci. Při procházce, v jejímž průběhu byl rozčílen horkem, které pronikalo gumovými podešvemi jeho bot, tyto propíchal kapesním nožíkem. Tak vymyslel jednoduché a účinné řešení, jak se vypořádat s problémem vysoké teploty nohou.

Když se Moretti Polegato vrátil do Itálie, rozhodl se rozvinout tuto myšlenku v rámci malé obuvnické společnosti, která patřila jeho rodině, a zdokonalil technologii výroby gumových podešví. Tak vznikla první prodyšná bota a vzápětí na to byl zaregistrován patent. Poté, co se neúspěšně pokusil nabídnout svůj vynález největším společnostem v oboru a poté, co provedl tržní zkoušku s řadou dětských bot, začal Mario Moretti Polegato vyrábět boty Geox nezávisle. Původní patent byl postupně zdokonalován a zlepšován a sortiment výrobků se rozšiřoval o pánské, dámské i dětské boty.

John Malkovich wearing GEOX

Americký herec John Malkovich, který se představil na letošním filmovém festivalu v Benátkách, obouvá elegantní sneakers GEOX Aerantis, které znáte z našeho showroomu v Praze.

Zdroj: internetová média