Technologie

GEOX RESPIRA

Technologie

NEBULA ™

Stvořena pro chůzi
Obuv Nebula přeměňuje koncept běžné vzdušnosti. Inovované technologie, kterými je vytvořena, zajišťují vynikající vzdušnost celého chodidla, ve všech směrech. Obuv Nebula dýchá ve 3 dimenzích. Speciální vnitřní podšívka se vzduchovými mezerami vytváří volný prostor mezi chodidlem a svrškem, přes které může teplo vyjít ven směrem nahoru, čímž usnadní přirozený proces termoregulace a dodává příjemný pocit a pocit suchého chodidla. Díky velkým otvorům v podrážce, společně v kombinaci s membránou „Full Size“, která je po celé délce chodidla, podporuje obuv Nebula vylučování nadměrného tepla, a zajišťuje tak v každém okamžiku maximální vzdušnost.

Podrážka, díky systému 3D PERFORMANCE UNIT, byla vytvořena na základě sledování přirozených opěrných bodů chodidla a byla zhotovena z materiálů, které zajišťují ideální amortizaci a optimální pružnost, jak v průběhu běžné chůze, tak v jejich dynamičtějších okamžicích.

V okamžiku relaxace, v práci, na cestách, nebo kdekoli, lze přeměnit obuv Nebula na pohodlnou pantofli. Toto díky zvláštnímu střihu svršku na zadní straně, kterou lze ohýbat směrem dovnitř.

Informační leták

NEBULA ™