Bundy

GEOX RESPIRA

Bundy GEOX


BUNDA, KTERÁ DÝCHÁ

GEOX je také výrobcem oblečení se stejnou technologií membrán odvádějící vlhko ven.

Originální prodyšné bundy GEOX

Konstrukční řešení patentované technologie GEOX využívá fyzikálního principu šíření tepla prouděním, na jehož základě má teplý vzduch tendenci stoupat směrem vzhůru.

U oděvů značky GEOX je vlhký vzduch vznikající odpařováním potu odváděn ventilační páskou (breathing tape) protaženou od jednoho ramene k druhému. Předtím prostupuje přes trojrozměrnou vzduchovou mezeru pod podšívkou oděvu (spacer) a speciální prodyšnou a nepropustnou membránu vloženou pod páskou, kde má dvojí funkci, umožňuje odvod potu a zároveň zabraňuje propouštění vody dovnitř.


VÝHODY

Účinnost patentu u oblečení GEOX je ověřena testem provedeným ve výzkumných laboratořích GEOX za použití speciálního patentovaného vybavení. Ukázalo se, že při srovnání dvou identických kusů oděvu, jednoho s využitím systému GEOX a druhého bez něj, se zvýšila prodyšnost oblečení s patentem GEOX. Výhody jsou zřejmé: se systémem GEOX zůstává oděv sušší, sníží se pocit vlhkosti, eliminuje se riziko nachlazení způsobeného přílišným pocením a nenadálými nápory chladu. Z tohoto důvodu je i pro oblečení volba jasná: GEOX, bunda, která dýchá.


GEOX AMPHIBIOX

Voděodolnost, prodyšnost, tepelná regulace a větruvzdornost na nejvyšší úrovni, to jsou naprosto výjimečné funkční vlastnosti oblečení AMPHIBIOX, jehož účinnost je certifikovaná zkouškami prováděnými ve výzkumných laboratořích GEOX. Speciální voděodolné a větruvzdorné tkaniny spolu s funkčním designem a lepenými švy zaručují skvělou účinnost z hlediska odolnosti proti vodě a ochrany.Bundy GEOX

Originální prodyšné oblečení

Konstruktivní řešení patentované technologie GEOX využívá fyzikálního principu konvekce (proudění), kdy teplý vzduch má snahu stoupat. V oblečení GEOX proudí vlhký vzduch vytvářený odpařováním potu do trojrozměrného prostoru kolem těla, který se nachází ve vnitřní podšívce. Vzduch poté odchází ventilačními otvory, umístěnými v pásu mezi oběma rameny. Uvnitř ventilační mřížky je zabudovaná speciální prodyšná a nepromokavá membrána, která má dvojí funkci: odvádí pot a zabraňuje průniku vody dovnitř.

Amphibiox jackets

Plně prodyšná, nepromokavá a větruvzdorná bunda, která Vaše tělo udrží v suchu za jakýchkoli povětrnostních podmínek.

GEOX